Hakkımızda [www.kimibilin.com]

En iyi firmaları ve ürün/hizmet sağlayıcıları en hızlı şekilde bulun

Günümüzde iş yoğunluğu, ailevi yaşam derken yoğun bir tempo içerisinde koşuşturur olduk. Çalışanlar iş koşullarından ötürü, öğrenciler ise akademik yoğunluk nedeniyle gerek işimiz ile ilgili gerek özel hayat alanında ihtiyacımız olan servislere ulaşmaya vaktimiz kalmaz oldu. Kimibilin.com tüm tüketicilere bu kısıtlı zaman içerisinde bir tık ile hizmete ulaşabilme ve hizmet almadan önce detaylı bir şekilde firma veya ürün/hizmet sağlayıcısı hakkında bilgi sahibi olup karar verme fırsatı sunmakta olup aynı zamanda hizmet sağlayıcı şirketlere; dinleme, yanıt verme ve bu görüşler doğrultusunda kendini daha iyi yönde kendilerini geliştirme imkanı sağlamaktadır.

Bağımsız şeffaf bilgi  platformu olan kimibilin.com, siz değerli kullanıcılarımıza ister satın alma öncesi araştırma  aşamasında olsunlar ister ürün veya hizmet alımı sonrası destek alabilme  aşamasında olsunlar, eklenen şirketlere veya ürün/hizmet sağlayıcılarına erişebilme  olanağı sunmaktadır. Her bölgeden kullanıcılarımız,  kimibilin.com sitesinin  uygulamasını kullanarak ülke genelindeki konaklama yerleri, restoran, deneyim, seyahatler, sağlık, eğitim, alışveriş, sigorta hizmetleri, otomotiv, tadilat-tamirat, bakım-onarım gibi bir sürü farklı konu hakkında paylaşılan yorumlara  ve görüşlere erişebiliyor olacaksınız.

Firmalar veya Ürün/Hizmet Sağlayıcıları İçin Avantajlar

Ücretsiz Firma Kaydı

kimibilin.com’da firma eklemek çok kolay. Üstelik ücretsiz! Hemen siz de kayıt olun, ürün ve hizmetlerinizi öne çıkarın.


Güvenirliğinizi Artırın

Müşteri değerlendirmeleri ile kulaktan kulağa yayılan firmanızın güvenirliğini ülke geneline kolayca duyurun. Müşteri yorumları ile güvenilir firma imajınızı artırabilirsiniz.

Ulaşılabilir Olun

Firmanızı platforma kaydederek, tüketicilerin size ulaşmasını kolaylaştırın ve potansiyel müşteri havuzunuzu genişletebilirsiniz.


Müşteri Memnuniyetini Ölçün

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak, eksik yönlerinizi tamamlamak ve daha iyi hizmet verebilmek için geri bildirimde bulunan müşterileriniz sayesinde müşteri memnuniyetini ölçün.

Satışlarınızı Artırın

Ulaşılabilirlik ve güvenirlik seviyeniz satışlarınıza da olumlu yansıyacaktır.
Kullanıcılar/Tüketiciler İçin Avantajlar

Öne Çıkan Sektörler ve Firmalar

Sektöründe en iyi müşteri deneyimini ve memnuniyetini yaşatan firmaları keşfedin ve detaylarına ulaşın.Şeffaf Tüketici Değerlendirmeleri

Tüketici olarak paylaşacağınız deneyimleriniz ve yorumlarınız sayesinde, diğer kullanıcıların daha iyi hizmete daha ekonomik şartlarda güvenle ulaşabilmesini sağlayacaktır.